Середа, 29.01.2020, 01:43
Вітаю Вас Гість | RSS

БСШ І-ІІІ ст. № 13

Меню сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук по сайту

Правила прийому до школи

ПРАВИЛА
КОНКУРСНОГО ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ
І-ІІІ СТУПЕНІВ №13 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ
БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


І. Загальні положення

1.1. Правила конкурсного приймання до Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням французької мови Білоцерківської міської ради Київської області розроблені на підставі Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл - інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від
19 червня 2003 року № 389, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 4 липня 2003 року за № 547/7868.

1.2. Приймання дітей до Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням французької мови здійснюється відповідно до Правил конкурсного приймання до БСШ №13.

1.3. У конкурсному відборі ( конкурсі) можуть брати участь діти незалежно від місця проживання.

1.4. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

ІІ. Організація конкурсу

2.1. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше листопада поточного навчального року. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні БСШ №13.

2.2. Конкурсне приймання учнів до 1-го класу проводиться протягом березня – квітня поточного навчального року. За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання, яке організовується таким чином, щоб зарахування учнів відбулося не пізніше, ніж за тиждень до початку нового навчального року.

2.3. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основне. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.4. Для проведення конкурсного приймання до 1-го класу БСШ №13 створюється педагогічна комісія у кількості 3 ( трьох) осіб, до складу якої входять: голова – заступник директора з навчально-виховної роботи , який відповідає за поглиблене вивчення французької мови, практичний психолог школи, учитель початкових класів, педагогічний стаж якого не менше 10 років. Склад педагогічної комісії затверджується наказом директора школи за погодженням з радою навчального закладу.

2.5. До участі в конкурсному прийомі до 1-го класу допускаються діти на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора школи, копії свідоцтва про народження, копії посвідчення постраждалого від аварії на ЧАЕС( якщо є) та медичної картки дитини встановленого зразка.
До участі в конкурсі учнів, які вступають до 10-го класу БСШ №13, крім заяви батьків або осіб , що їх замінюють, подаються свідоцтва про базову середню освіту, в яких не повинно бути балів початкового рівня.
Протягом навчального року за наявності вільних місць допускається набір учнів до 2-11-х класів. Крім заяви батьків або осіб , що їх замінюють, подається табель успішності учня, в якому не повинно бути жодної оцінки початкового рівня. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.6. До педагогічної комісії можуть подаватися копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів та відображають навчальні або творчі досягнення.

ІІІ. Проведення конкурсу

3.1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу БСШ №13 проводиться протягом березня – квітня поточного навчального року, у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

3.2. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 2-4-их класів БСШ №13, здійснюється за наявності вільних місць і проводиться у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

3.3. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу БСШ №13, включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, їх функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення іноземних мов .
Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих центром практичної психології і соціальної роботи ( психологічними службами), за погодженням з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради.
Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільних навчальних закладів.

3.4. Співбесіда не повинна тривати більше ніж 30 хвилин.

3.5. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 5-11-их класів БСШ №13 протягом навчального року, проводяться за умови наявності вільних місць за відсутності балів початкового рівня у табелі успішності учня або свідоцтва про базову середню освіту та у формі співбесіди з іноземної мови (французької) . Адміністрація школи самостійно визначає умови та порядок проведення конкурсного приймання таких учнів.
Для проведення конкурсного приймання учнів до 5-11 – их класів БСШ №13 створюється окрема педагогічна комісія у кількості 3( трьох) осіб у складі: голова – директор школи, заступник директора , який відповідає за організацію навчально-виховного процесу з іноземних мов, практичний психолог школи. Склад педагогічної комісії затверджується наказом директора школи за погодженням з радою школи. Педагогічна комісія протягом 3 днів розробляє завдання для конкурсного прийому, які відповідають навчальній програмі класу, до якого зараховується учень.
Співбесіда як один із видів конкурсних випробувань з учнями, які вступають до спеціалізованої школи, передбачає виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня інтелекту та наявності творчого потенціалу.

3.6. Тривалість усної співбесіди : до 30 хвилин.

3.7. Результати конкурсних випробувань ( співбесіди) оформляються у вигляді протоколів відповідної комісії які зберігаються у тому самому порядку, що і протоколи державної підсумкової атестації учнів.

3.8. Результати усного випробування оголошуються у той самий день. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні школи на інформаційному стенді для загального ознайомлення.

3.9. Учасники міжнародних олімпіад, конкурсів, призери та учасники ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських олімпіад, а також учасники ІІ та ІІІ етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН з української мови та літератури, іноземних мов поточного року звільняються від конкурсного випробування. У такому разі учневі виставляється до протоколу максимальна кількість балів.

3.10. Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою, звільняються від одного конкурсного випробування (співбесіди ) з виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

3.11. Учні, які хворіли під час проведення конкурсних випробувань, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі у повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор школи.

3.12. Учні, які не з’явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

IV. Порядок зарахування

4.1. Учні, які пройшли конкурсне випробування, зараховуються до спеціалізованої школи наказом директора на підставі рішення педагогічної комісії. Зарахування дітей ( учнів, вихованців) проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу. Формування 1-х класів проводиться не пізніше, як за тиждень до початку нового навчального року.

4.2. До навчального закладу подаються такі документи:
• копія свідоцтва про народження (паспорта);
• особова справа;
• копія посвідчення постраждалого від аварії на ЧАЕС ( якщо є);
• медична картка (довідка) встановленого зразка.

4.3. Якщо учні, батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням педагогічної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів співбесіди і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність якої визначається навчальним закладом за погодженням з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляцій забороняється.

4.4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, яке створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

4.5. Учні, які зараховані до спеціалізованої школи , але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від початку навчального року, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитись додаткове конкурсне приймання.

V. Контроль за проведенням конкурсу

5.1. Директор БСШ №13 несе персональну відповідальність за дотримання вимог даних Правил конкурсного приймання до Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням французької мови Білоцерківської міської ради Київської області, вимог Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл - інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2003 року № 389, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 4 липня 2003 року за № 547/7868.

5.2. Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахування дітей ( учнів, вихованців) до спеціалізованої школи за його результатами покладається на управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

5.3. При порушенні навчальним закладом вимог Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл - інтернатів) затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2003 року № 389 та Правил конкурсного приймання, розроблених БСШ №13, рішенням управління освіти і науки Білоцерківської міської ради результати конкурсу визнаються недійсними. У такому разі управління освіти і науки Білоцерківської міської ради організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.

...
Новини ПедПРЕСИ
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші опитування
Як ви дізналися про наш сайт?
Всього відповідей: 269

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz